Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.76 części » Yanmar TK 3.76 panewki

Yanmar TK376 panewki

Panewki wału korbowego, panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego silnika Thermo King Yanmar TK376, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

UWAGA! Do wszystkich modeli silników ThermoKing Yanmar TK376 mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału Yanmar 376.

Do wałów korbowych Thermo King Yanmar TK376 oferujemy między innymi:

  • Panewki korbowodowe Thermo King Yanmar TK376
  • Panewki główne Thermo King Yanmar TK376
  • Pierścienie oporowe Thermo King Yanmar TK376
  • Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje)

Udostępniamy wszystkie wymiary wałów, konieczne do przeprowadzenia szlifu wałów.

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji.

 

Czy wiesz że...

Dętka powinna być na całej powierzchni dobrze zwulkanizowana, bez miękkich miejsc, szczególnie na złączu lub w pobliżu zaworu. Niedopuszczalne są fałdy podłużne i poprzeczne, zakładki i wgłębienia, stanowiące odcisk zewnętrznych ciał obcych. Po napompowaniu dętki do ciśnienia 0,10-0,15 kG/cm2, na powierzchni dętki nie powinny pojawić się miejscowe wybrzuszenia, świadczące o miejscowym pocienieniu ścianek.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


 


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies