Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.76 części » Yanmar TK 3.76 korbowód

Yanmar TK376 korbowód

Korbowód Thermo King Yanmar TK376 Ingersoll Rand diesel engine IR - w ofercie naszego sklepu korbowód silnika ThermoKing Yanmar TK376, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Thermo King Yanmar TK3.76 tulejka korbowodu

Tulejka korbowodowa do Yanmar  376. Tulejki korbowodowe do silników Thermo King Yanmar TK376 i innych.

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

Oprócz korbowodu do silnika Yanmar TK376, Yanmar TK376 sprzedajemy także inne części np.: panewki, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Podstawę technicznego odbioru dętek do pojazdów mechanicznych stanowią również aktualnie obowiązujące normy PN. Tylko nieznaczna liczba dętek może być jednakże poddana wszechstronnym próbom, część z nich bowiem to próby niszczące. Dętki odbiera się więc zasadniczo na podstawie oględzin i kontroli wymiarów. Zwraca się przy tym uwagę na staranność wykonania dętki, na to czy płaszcz gumowy ma powierzchnię gładką, bez pęcherzy i pryszczy, bez nacięć, naderwań lub innych uszkodzeń mechanicznych.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies