Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.76 części » Yanmar TK 3.76 uszczelniacz wału

Yanmar TK376 uszczelniacz wału

Uszczelniacze wału korbowego do silnika ThermoKing Yanmar TK376 Ingersoll Rand diesel engine IR, który możemy spotkać w  agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Wszystkie wersje simeringów dostępne u nas, z magazynu. Uszczelniacze wału korbowego do silnika Yanmar 3.76 (od strony koła zamachowego) oraz simering przód (od strony koła pasowego).

Wszystkie wersje simeringów dostępne od ręki, u nas na magazynie.

Oprócz  uszczelniaczy wału korbowego do silnika Yanmar TK376 sprzedajemy także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Oponę zamontowaną na koło i wypełnioną powietrzem do ciśnienia od-powiadającego jej nośności ustawia się na prasie dynamometrycznej, na przezroczystej powierzchni oporowej (pleksiglas lub szkło zbrojone). Oś koła obciąża się siłą, równą nośności opony. Powierzchnię przylegania F w granicach obrysu określa się przez planimetrowanie. Niekiedy zachodzi potrzeba oznaczenia średniego, rzeczywistego nacisku opony na twarde podłoże; wtedy planimetruje się jedynie rzeczywistą powierzchnię przylegania opony do płyty urządzenia pomiarowego.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies