Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.76 części » Yanmar TK 3.76 wał korbowy

Yanmar TK376 wał korbowy

Wał korbowy silnika ThermoKing Yanmar TK376 Ingersoll Rand diesel engine IR, który możemy spotkać w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Wał korbowy wszystkich wersji silnika Yanmar TK376, dostępny na miejscu, z naszego magazynu.

Oprócz wałów korbowych do silnika Thermo King Yanmar TK376 sprzedajemy także inne części np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Statyczna sztywność opony jest to siła potrzebna do odkształcenia opony o 1 cm. Wyraża się ją w kG/cm. Zależnie od tego, czy na oponę działa odkształcająca siła normalna, styczna lub boczna, bierze się pod uwagę odpowiednio sztywność promieniową, obwodową lub boczną opony. Podstawową własnością, mającą wpływ na pojazd mechaniczny, jest sztywność promieniowa. Dąży się do uzyskania opon o jak najmniejszej sztywności promieniowej, przy jednoczesnej dużej sztywności bocznej.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies