Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.66 części » Yanmar TK 3.66 zawory głowicy

Yanmar TK 3.66 zawory głowicy - ssący i wydechowy

Zawory głowicy silnika ThermoKing TK 3.66 który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych- zawór ssący i zawór wydechowy silnika Thermo King Yanmar TK 366.

Oprócz zaworów głowicy do silnika Yanmar TK3.66 w naszym sklepie można znaleźć także takie części jak: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Często siarkę i przyśpieszacze wprowadza się do mieszanki dopiero na walcarce płytującej, by uniknąć pod wulkanizowania mieszanki w mieszarce zamkniętej, gdzie wywiązują się duże ilości ciepła. Z tego samego względu płyty mieszanki gumowej po zdjęciu z walcarki płytującej ochładza się wodą. Po ostudzeniu mieszankę kraje się na płaty, pudruje talkiem lub kredą i przekazuje do magazynu mieszanek. Z każdej mieszanki gumowej pobiera się dla celów kontrolnych próbki i po zwulkanizowaniu odpowiednich płytek oznacza ciężar właściwy i twardość gumy, a często również wytrzymałość na rozciąganie, wydłużenie przy zerwaniu i wydłużenie trwałe oraz naprężenie przy określonym wydłużeniu względnym.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies