Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.66 części » Yanmar TK 3.66 wał korbowy

Yanmar TK 3.66 wał korbowy

Wał korbowy silnika ThermoKing Yanmar TK 3.66, który możemy spotkać w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Wał korbowy wszystkich wersji silnika Yanmar TK3.66, dostępny na miejscu, z naszego magazynu.

Oprócz wałów korbowych do silnika Thermo King Yanmar TK 3.66 sprzedajemy także inne części np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Kauczuk naturalny dostarczany jest w belach o ciężarze 65-100 kG. Do dalszej przeróbki wymagane jest więc najczęściej pokrajanie beli na mniejsze kawałki. Do tego celu służą krajalnice różnych typów. Aby umożliwić wmieszanie do kauczuku naturalnego pozostałych składników mieszanki zgodnie z ustaloną recepturą kauczuk należy zmiękczyć, uplastycznić, obniżyć jego „nerw“. Uplastycznienie kauczuku przeprowadza się na walcarkach, w mieszarkach zamkniętych lub na wytłaczarkach uplastyczniających. Niektóre kauczuki syntetyczne, np. S K nie wymagają uplastyczniania. Inne, np. bunę, zmiękcza się w procesie częściowej degradacji, polegającym na podgrzewaniu kauczuku pokrajanego na cienkie paski w kotle pod ciśnieniem powietrza 3-5 atn nagrzanym do temperatury 135-145°C.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies