Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.66 części » Yanmar TK 3.66 pompa wody

Yanmar TK 3.66 pompa wodna

Pompa wody silnika ThermoKing Yanmar TK 3.66, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Pompa wody wszystkich wersji silnika Yanmar TK 3.66. Sprzedajemy też części zamienne do silnika Yanmar TK 366 np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika Thermo King Yanmar TK3.66, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych.

 

Czy wiesz że…

W celu zapewnienia odpowiedniej trwałości odkształcenie promieniowe u tych opon ograniczone jest do 14-16%. Ciśnienie wewnętrzne w oponach może być regulowane podczas jazdy i w razie potrzeby obniżone nawet do około 0,7 kG/cm2. Opony o szerokim profilu produkowane są zarówno w wersji dętkowej jak i bezdętkowej. Mogą one być eksploatowane we wszystkich warunkach drogowych, z wyjątkiem najtrudniejszych, a więc zarówno na drogach o twardej jak i miękkiej nawierzchni.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies