Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.66 części

Części do silnika Thermo King Yanmar TK 3.66

Części zamienne do silnika Yanmar Thermo King 3.66 pracujących w agregatach chłodniczych Thermoking. W naszym sklepie kupisz zarówno oryginalne części Yanmar Thermoking oraz zamienniki. W naszej ofercie znajdziesz pełna gamę podzespołów do silników Yanmar TK oraz wielu innych producentów silników. W ofercie m.in głowice, tłoki, wały, korbowody, cewki gaszenia, tłoki i wiele innych części zamiennych.

Oprócz podzespołów bazowych silnika u nas zaopatrzysz swoją maszynę w materiały eksploatacyjne takie jak filtry zamienne m.in i wiele innych. Stosowanie odpowiednich części zamiennych przedłuża żywotność Twojej maszyny i zmniejsza koszty eksploatacyjne w przyszłości.

Nasza firma posiada własny warsztat z wykwalifikowaną kadrą mechaników gdzie dokonasz napraw, remontów silników (lekkich jak i kapitalnych) Yanmar Thermo King czy Isuzu które stosowane są w mobilnych agregatach chłodzących TK oraz Carrier.

Zapytaj o możliwość wymiany swojego uszkodzonego silnika Yanmar, na regenerowany sprawny- posiadamy na stanie szeroką gamę silników regenerowanych TK 3.66 jak i wiele innych modeli rożnych marek. Posiadasz uszkodzony silnik Thermoking 3.66- otrzymasz lepszą ofertę przy wymianie na silnik regenerowany sprawny.

Posiadamy cześci zamienne m.in. do modeli:

  • Yanmar Thermoking 235, 2. 35
  • Yanmar Thermoking 244, 2. 44
  • Yanmar Thermoking 249, 2. 49
  • Yanmar Thermoking 353, 3.53
  • Yanmar Thermoking 366, 3. 66
  • Isuzu Thermoking C201
  • Yanmar Thermoking 2.2 SE SMX P
  • Yanmar Thermoking 3TN66
  • Yanmar Thermoking 3TNA72
  • Yanmar Thermoking 3TNE72

Nie ma Twojego modelu silnika- zadzwoń i podaj nam swój model. Lista ma charakter poglądowy i nie zawiera wszystkich obsługiwanych przez nas modeli.

U nas zaopatrzysz się w  części zamienne do silników Yanmara dla mobilnych agregatów chłodzących Thermoking oraz Carrier a także materiały eksploatacyjne do agregatów Thermokinga oraz Carriera.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies