Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.66 części » Yanmar TK 3.66 wtryskiwacze

Yanmar TK 3.66 końcówki wtryskiwaczy i pompa wtryskowa

Wszystkie elementy układu wtryskowego silnika Thermo King Yanmar TK 3.66, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Końcówki wtryskiwaczy, pompa wtryskowa, kompletne wtryskiwacze do ThermoKing Yanmar TK 366 dostępne w naszym sklepie.

Końcówki wtryskiwaczy do silnika Thermo King Yanmar TK3.66 oraz kompletne wtryskiwacze do tego silnika posiadamy we wszystkich wersjach.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Zapytaj również o możliwość regeneracji swoich wtryskiwaczy lub pompy wtryskowej.

 

Czy wiesz że…

Do wykonywania mieszanek stosuje się prawie wyłącznie mieszarki zamknięte. Mieszanie składników odbywa się w kolejności i w czasie ustalonym przez laboratorium zakładowe. Często stosuje się następujący tok postępowania: do mieszarki ładuje się kauczuk i w ciągu 2-3 minut prowadzi jego uplastycznianie. Następnie dodaje Się przyśpieszacze, antyutleniacze lub antyozonanty i zmiękczacze. Po ich wmieszaniu wprowadza się do mieszarki połowę napełniaczy, a po 2-3 minutowym mieszaniu resztę. Całkowity proces przygotowywania mieszanki zamyka się w czasie od 3 do 15 minut. Wyrzuca się ją następnie w postaci brył, które łączy się w całość na walcarce płytującej.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies