Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.66 części » Yanmar TK 3.66 uszczelniacz wału

Yanmar TK 3.66 uszczelniacz wału

Uszczelniacze wału korbowego do silnika ThermoKing Yanmar TK 3.66, który możemy spotkać w  agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Wszystkie wersje simeringów dostępne u nas, z magazynu. Uszczelniacze wału korbowego do silnika  (od strony koła zamachowego) oraz simering przód (od strony koła pasowego).

Wszystkie wersje simeringów dostępne od ręki, u nas na magazynie.

Oprócz  uszczelniaczy wału korbowego do silnika Yanmar TK3.66 sprzedajemy także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Przy nośności odpowiadającej oponom bliźniaczym i analogicznej lub wyższej trwałości opony o szerokim profilu są znacznie lżejsze i do ich produkcji wymagana jest mniejsza ilość materiału. Dla szczególnie trudnych warunków gruntowych przewidziane są opony o szerokim profilu. Ukośne żebra wzmocnione w środkowej strefie bieżnika zapewniają tym oponom dobre wczepianie się w podłoże. Opony tego typu mogą być eksploatowane przy szybkości do 50 km/godz.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 

 


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies