Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.66 części » Yanmar TK 3.66 panewki

Yanmar TK 3.66 panewki

Panewki wału korbowego, panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego silnika Thermo King Yanmar TK 3.66, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

UWAGA! Do wszystkich modeli silnikówThermoKing Yanmar TK 3.66 mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału Yanmar TK 366.

Do wałów korbowych Thermo King Yanmar TK 3.66 oferujemy między innymi:

  • Panewki korbowodowe Thermo King Yanmar TK 3.66
  • Panewki główne Thermo King Yanmar TK 3.66
  • Pierścienie oporowe Thermo King Yanmar TK 3.66
  • Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje)

Udostępniamy wszystkie wymiary wałów, konieczne do przeprowadzenia szlifu wałów.

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji.

 

 Czy wiesz że...

Współczynnik oporu toczenia pojazdu na oponach walcowych, poruszającego się na mokrym śniegu wynosi 0,26...0,28, a na piasku dochodzi do 0,20, przy czym obserwuje się jego wyraźną zależność od ciśnienia wewnętrznego. Optymalna wartość współczynnika oporu toczenia przy jeździe na śniegu i na piasku występuje dla ciśnienia wewnętrznego w granicach 0,2-0,4 kG/cm2. Ich współczynnik przyczepności na śniegu osiąga 0,65 przy ciśnieniu wewnętrznym 0,1 kG/cm2, na piasku zaś przekracza 0,50 przy tym samym ciśnieniu. Opony walcowe, zamykające dużą objętość powietrza i posiadające wysoką elastyczność i zdolność do otulania przeszkód mogą być eksploatowane na pojazdach nie mających w ogóle resorowania.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


 


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies