Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.66 części » Yanmar TK 3.66 korbowód

Yanmar TK 3.66 korbowód

Korbowód Thermo King Yanmar TK 3.66 - w ofercie naszego sklepu korbowód silnika ThermoKing Yanmar TK 3.66, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Thermo King Yanmar TK3.66 tulejka korbowodu

Tulejka korbowodowa do Thermo King Yanmar TK 3.66. Tulejki korbowodowe do silników Thermo King Yanmar TK 3.66 i innych.

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

Oprócz korbowodu do silnikaYanmar TK3.66, Yanmar TK366 sprzedajemy także inne części np.: panewki, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Opony walcowe mogą być eksploatowane pod obciążeniem nominalnym nawet przy ciśnieniu wewnętrznym 0,05-0,1 kG/cm2 dzięki temu, że ich cienkie i elastyczne ścianki znoszą bez uszczerbku nawet bardzo znaczne; odkształcenia promieniowe. Niskie ciśnienie wewnętrzne i duża powierzchnia przylegania do nawierzchni powodują niski nacisk jednostkowy opony na podłoże, a tym samym umożliwiają poruszanie się pojazdu nawet w takich warunkach, w których wszystkie inne typy ogumienia nie spełniają już zadań. Pojazdy wyposażone w opony walcowe osiągają bez trudu na suchych piaskach szybkość w granicach 35-40 km/godz., podczas gdy pojazdy na kołach z ogumieniem półeliptycznym rozwijają w tych samych warunkach jedynie szybkość do 5 km/godz. Pojazdy wyposażone w opony standardowe w ogóle nie mogą się poruszać w takich warunkach.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies