Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.66 części » Yanmar TK 3.66 pompa oleju

Yanmar TK 3.66 pompa oleju

Pompa oleju do silnika ThermoKing Yanmar TK 3.66, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Oprócz pompy oleju silnika Thermo King Yanmar TK3.66 sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, głowice, bloki silnika, tłoki, zawory głowicy itp.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz części do wszystkich silników Yanmar TK 3.66, które są stosowane w agregatach chłodniczych.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Współczynnik oporu toczenia samochodu na oponach o szerokim profilu jest około 1,25 razy mniejszy, niż na oponach zwyczajnych i około 1,45 razy mniejszy, niż na oponach półeliptycznych przy jeździe po twardej nawierzchni. Podczas eksploatacji na miękkim podłożu współczynnik oporu toczenia jest 1,6 razy mniejszy, niż w przypadku stosowania opon zwyczajnych i 1,1 razy mniejszy, niż opon półeliptycznych.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies