Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.66 części » Yanmar TK 3.66 głowica

Yanmar TK 3.66 głowica

Głowica silnika Thermo King Yanmar TK 3.66, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Wszystkie części silnikowe marki Yanmar TK3.66, Yanmar 366, Yanmar 3.66 dostępne od ręki.

Głowica, zawory głowicy, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe do silnika ThermoKing Yanmar TK 366.

Oprócz głowicy do silnika Thermo King Yanmar TK 3.66 sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, bloki silnika itp.

Oferujemy zarówno głowice gołe, jak i kompletne, uzbrojone z zaworami. Do głowic mamy wszystkie rodzaje uszczelek i uszczelniaczy, niezbędne do złożenia silnika.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Opony półeliptyczne, przeznaczone do eksploatacji zasadniczo na twardych podłożach, powinny więc mieć rysunek bieżnika bardziej wypełniony oraz centralny pas drogowy na środku powierzchni bieżnej. Opony te stosowane są często w zastępstwie opon bliźniaczych. Są one lżejsze niż opony bliźniacze o kilka do kilkunastu kg. Moment bezwładności opon półeliptycznych równy jest w przybliżeniu momentowi bezwładności dwóch opon zwyczajnych o zbliżonej średnicy zewnętrznej i np. dla opony 1140X700 (Ja - 170 A) wynosi 2,78 kG m/sek2.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies