Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 2.35 części » Yanmar TK 2.35 zawory głowicy

Yanmar TK 2.35 zawory głowicy - ssący i wydechowy

Zawory głowicy silnika ThermoKing TK 2.35 który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych- zawór ssący i zawór wydechowy silnika Thermo King Yanmar TK 235.

Oprócz zaworów głowicy do silnika Yanmar TK2.35 w naszym sklepie można znaleźć także takie części jak: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Najbardziej charakterystyczną cechą rzeźby bieżnika współczesnych opon jest jej ogromne zróżnicowanie. Toteż dla każdego rodzaju warunków drogowych można dziś dobrać stosowną oponę. W ciągu ostatnich kilku lat zaczęły się pojawiać na rynku opony o zmiennej rzeźbie bieżnika. Tak np. Firma Pirelli wyprodukowała opony typu Inverno, które mają rzeźbę bieżnika o podwójnym wzorze.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies