Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 2.35 części » Yanmar TK 2.35 pierścienie

Yanmar TK 2.35 pierścienie tłokowe

Pierścienie do wszystkich wersji silnika Thermo King Yanmar TK 2.35, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

W ofercie mamy nie tylko pierścienie nominalne Yanmar TK 235, ale także pierścienie nadwymiarowe (o ile w danej wersji występują).

Przeprowadzamy również remonty silnika ThermoKing Yanmar TK2.35. W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

 

Czy wiesz że…

Najważniejszą funkcją bieżnika pierwszych opon była ochrona osnowy przed uszkodzeniem. Inne funkcje, jak wysoka przyczepność do nawierzchni, „cichobieżność“, odporność na ścieranie, dobre trzymanie się drogi i stawianie jak najmniejszych oporów przy kierowaniu pojazdem nie odgrywały większej roli ze względu na to, że pojazdy wyposażone w silniki małej mocy nie były w stanie rozwijać znaczniejszych szybkości oraz że trwałość samych pojazdów była bardzo ograniczona. Wypełnienie tej najważniejszej funkcji zabezpieczał już bieżnik najprostszy, całkowicie gładki, utworzony jedynie przez zgrubioną warstwę gumy osłaniającej osnowę.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies