Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 2.35 części » Yanmar TK 2.35 wał korbowy

Yanmar TK 2.35 wał korbowy

Wał korbowy silnika ThermoKing Yanmar TK 2.35, który możemy spotkać w agregatach chłodniczych marki Thermo King. Wał korbowy wszystkich wersji silnika Yanmar TK2.35, dostępny na miejscu, z naszego magazynu.

Oprócz wałów korbowych do silnika Thermo King Yanmar TK 2.35 sprzedajemy także inne części np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

W wyniku długotrwałych doświadczeń wypracowana została rzeźba w której opisane wady albo zostały zlikwidowane lub też utraciły istotne znaczenie. Tak np. równomierność w zużywaniu się bieżnika zapewniono dając rowki poprzeczne ukośne lub wprowadzając znaczne zagęszczenie rzeźby, a hałaśliwość ograniczono przez wprowadzenie rowków obwodowych i zapewnienie swobodnej cyrkulacji powietrza pomiędzy wgłębieniami rzeźby oraz przez celowe zakłócenie symetrii w układzie klocków.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies