Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 2.35 części

Części do silnika Thermo King Yanmar TK 2.35

Części zamienne do silnika Yanmar Thermo King 2.35 pracujących w agregatach chłodniczych Thermoking.

Oferujemy zarówno oryginalne części jak i bardzo dobrej jakości zamienniki. Prowadzimy ciągłą sprzedaż m.in.: tłoków, pierścieni, panewek, uszczelek i uszczelniaczy (zarówno pełne komplety jak i poszczególne elementy), cewek gaszenia, rozruszników, świec, końcówek wtrysków, wtryskiwaczy, głowic, wałów oraz bloki silników. W naszej ofercie znajdziesz również materiały eksploatacyjne takie jak filtry zamienne m.in (powietrza, kabin, oleju, paliwa, hydrauliczne) i wiele innych.

Świadczymy również usługi w zakresie profesjonalnych, napraw, regeneracji, remontów silników przemysłowych czy tych zastosowanych w mobilnych agregatach chłodniczych na samochody ciężarowe.

Zapytaj również o możliwość wymiany twojego uszkodzonego silnika, na sprawny regenerowany objęty gwarancją. Oddając nam swój silnik uszkodzony otrzymasz dogodniejsze warunki cenowe przy wymianie na silnik regenerowany.

Nasza firma zapewnia pełne wsparcie serwisowe dla silników Yanmara zastosowanych  w agregatach mobilnych TK.

Nasza firma oferuje części zamienne do silników stosowanych w mobilnych agregatach  chłodzących Thermoking oraz Carrier.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies