Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 2.35 części » Yanmar TK 2.35 głowica

Yanmar TK 2.35 głowica

Głowica silnika Thermo King Yanmar TK 2.35, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Oferujemy zarówno głowice gołe, jak i kompletne, uzbrojone z zaworami. Do głowic mamy wszystkie rodzaje uszczelek i uszczelniaczy, niezbędne do złożenia silnika.

Wszystkie części silnikowe marki Yanmar TK2.35, Yanmar 235, Yanmar 2.35 dostępne od ręki.

Głowica, zawory głowicy, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe do silnika Thermo King Yanmar TK 235.

Oprócz głowicy do silnika ThermoKing Yanmar TK 2.35 sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, bloki silnika itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Wprowadzenie do produkcji seryjnej opon o zmniejszonej liczbie warstw stało się możliwe dzięki zmianie układu nitek kordu i opanowaniu produkcji przędzy wiskozowej i nylonowej o podwyższonej wytrzymałości na zrywanie. Tkaniny kordowe przeznaczone do produkcji opon o zmniejszonej liczbie warstw mają na ogół grubsze nici, wskutek czego wagowa zawartość kordu w tych oponach dorównuje, a często nawet przekracza wagową zawartość kordu w oponach standardowych. Tylko w niektórych typach opon, szczególnie posiadających osnowę nylonową, ciężar kordu jest nieco mniejszy przy zmniejszonej liczbie warstw. Tak np. produkowana w USA opona dwuwarstwowa o wymiarach znamionowych 7,50 -14 zawiera 570 g kordu nylonowego, podczas gdy taka sama opona standardowa czterowarstwowa zawiera 630 g kordu.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies