Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 2.35 części » Yanmar TK 2.35 tłoki

Yanmar TK 2.35 tłoki i sworznie

Tłoki i sworznie do silnika Thermo King Yanmar TK 2.35, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Dostępne tłoki nominalne i nadwymiarowe lub tuleje silnika, w zależności od wersji. Tłoki, sworznie oraz pierścienie silnika Yanmar TK2.35.

Oferujemy wszystkie rodzaje tłoków, pierścieni silnika Thermo King Yanmar TK 235, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych.

Wszystkie wersje tłoków dostępne u nas na magazynie.

Posiadamy wszystkie części do układu tłokowo-korbowego silnika Thermo King Yanmar TK 2.35.

 

Czy wiesz że…

Rozróżnia się następujące rodzaje głośności: zawodzenie, gdy elementy rzeźby bieżnika uderzają miarowo o gładką powierzchnię drogi, turkotanie, gdy opona toczy się po bruku, jęczenie, gdy opona przy powolnej jeździe wydaje niski dźwięk o małym natężeniu, piszczenie, gdy guma opony ślizga się po nawierzchni przy braniu zakrętów na dużej szybkości lub przy gwałtownym hamowaniu.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies