Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 2.35 części » Yanmar TK 2.35 pompa oleju

Yanmar TK 2.35 pompa oleju

Pompa oleju do silnika ThermoKing Yanmar TK 235, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Oprócz pompy oleju silnika Thermo King Yanmar TK2.35 sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, głowice, bloki silnika, tłoki, zawory głowicy itp.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz części do wszystkich silników Yanmar TK 2.35, które są stosowane w maszynach rolniczych i przemysłowych.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

W miarę rozwoju samochodu wzrastała moc silnika, a w konsekwencji i szybkość maksymalna pojazdu. Rosła też wielkość sił hamujących, wzrastały więc wymagania odnośne do przyczepności stycznej i poprzecznej na różnorodnych nawierzchniach w pełnym zakresie ciągle rosnących szybkości. Trwałość samochodu ogromnie wzrosła. Gładki bieżnik przestał spełniać prymitywne wymagania. Początkowo jego własności starano się udoskonalić przez zastosowanie stalowych nitów lub prostych rowków obwodowych na czole bieżnika, potem zastosowano również nacięcia poprzeczne dla zwiększenia przyczepności bieżnika do drogi. Stwierdzono jednak, że przy zastosowaniu prostych rowków poprzecznych następuje nierównomierne ścieranie poszczególnych elementów rzeźby, przy czym szczególnie intensywnie ulegają one ścieraniu w strefie wychodzącej ze współpracy z nawierzchnią.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies