Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 2.35 części » Yanmar TK 2.35 uszczelniacz wału

Yanmar TK 2.35 uszczelniacz wału

Uszczelniacze wału korbowego do silnika ThermoKing Yanmar TK 2.35, który możemy spotkać w  agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Wszystkie wersje simeringów dostępne u nas, z magazynu. Uszczelniacze wału korbowego do silnika (od strony koła zamachowego) oraz simering przód (od strony koła pasowego).

Oprócz  uszczelniaczy wału korbowego do silnika Yanmar TK2.35 sprzedajemy także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Hałas powodowany ogumieniem ginął do niedawna w ogólnej wysokiej hałaśliwości pojazdu. W ostatnich latach uciszono jednak poszczególne zespoły oraz nadwozie samochodu do tego stopnia, że głos ogumienia zaczął być słyszalny, a to szczególnie przy nagłym hamowaniu i braniu zakrętów na dużej szybkości. Dość głębokie i rzadko rozmieszczone rowki poprzeczne wraz z rowkami obwodowymi dzieliły bieżnik na grubą, symetrycznie ukształtowaną kostkę. U podstawy poszczególnych klocków w niektórych typach opon zaobserwowano powstawanie pęknięć świadczących o nie dość starannym wystudiowaniu elementów rzeźby, oraz parametrów przekroju opony, wartości ciśnienia wewnętrznego, układu kordów w osnowie itp.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies