Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 2.35 części » Yanmar TK 2.35 korbowód

Yanmar TK 2.35 korbowód

Korbowód Thermo King Yanmar TK 2.35 - w ofercie naszego sklepu korbowód silnika ThermoKing Yanmar TK 2.35, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Thermo King Yanmar TK 235 tulejka korbowodu

Tulejka korbowodowa do Thermo King Yanmar TK 2.35. Tulejki korbowodowe do silników Thermo King Yanmar TK 2.35 i innych.

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

Oprócz korbowodu do silnikaYanmar TK2.35, Yanmar TK235 sprzedajemy także inne części np.: panewki, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Ilość gumy niezbędnej do wyprodukowania opony o zmniejszonej liczbie warstw jest o około 7-10% mniejsza. Mniejsza jest też pracochłonność opon mających osnowę o zmniejszonej liczbie warstw. Dzięki temu opony te są tańsze od opon standardowych. Ich główną zaletą jest ponadto znacz-na miękkość, dzięki czemu lepiej łagodzą nierówności nawierzchni.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies