Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 2.35 części » Yanmar TK 2.35 pompa wody

Yanmar TK 2.35 pompa wodna

Pompa wody silnika ThermoKing Yanmar TK 2.35, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Pompa wody wszystkich wersji silnika Yanmar TK 2.35. Sprzedajemy też części zamienne do silnika Yanmar TK 235 np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika Thermo King Yanmar TK2.35, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych.

 

Czy wiesz że…

Zauważono również, że w zagłębieniach rzeźby bieżnika znajdujących się chwilowo na powierzchni przylegania do drogi więzione jest powietrze, które ulega sprężaniu pod wpływem obciążenia przenoszonego przez oponę. W chwili wychodzenia tych zagłębień poza obszar powierzchni przylegania zamknięte w nich powietrze zaczyna uchodzić dając charakterystyczny rodzaj hałasu, tzw. „komórkowy“.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies