Strona Główna » Kubota » Kubota pompy wody

Pompy wody Kubota

Pompy wody do wszystkich modeli silników Kubota, zarówno używanych maszynach budowlanych i rolniczych marki Kubota, jak i maszynach innych marek (pompa wody Bobcat i wiele innych), jak również w agregatach chłodniczych Carrier.

Oryginalna pompa wody to gwarancja najwyższej jakości pracy silnika.

Produkty Kubota

Koncern Kubota jest japońskim producentem szerokiej gamy silników, maszyn i części zamiennych.

Są to przede wszystkim małe i średnie silniki diesel, koparki, urządzenia i maszyny rolnicze, a także innego rodzaju produkty przemysłowe.

Obok marki Yanmar, Kubota jest najbardziej znaną na świecie japońską firmą oferującą nowoczesny sprzęt rolniczy i ogrodniczy.

 

Oferujemy pompy wody m.in. do Kubot: D722, D850, D950, D905, D1005, D1105, V1505, V2203, V3300 i inne.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies