Strona Główna » Kubota » Części KUBOTA WG1005

Części silnikowe Kubota WG1005

Oferujemy części zamienne silnika Kubota WG1005, który znalazł zastosowanie w podnośnikach nożycowych, szorowarkach, agregatach, maszynach komunalnych, podnośnikach koszowych. Kubota WG1005 to silniki gazowo - beznzynowe, na gaz ziemny lub LPG.

Na stanie posiadamy setki części zamiennych do silników Kubota WG1005 takich jak: uszczelki (uszczelka głowicy i inne), tłoki, wały, korbowody, pierścieniecewki, zestawy naprawcze, panewki (główne, korbowe),  oraz wszystkie pozostałe elementy silnikowe.

Wszystkie części silnikowe KUBOTA dostepne od ręki, z naszego magazynu. Skontaktuj się z nami.

Posiadamy wszystkie częśći zamienne do silników marki KUBOTA WG1005.

 

Czy wiesz że...

Siatkowa przegroda smoka jest zawieszona wahliwie, w sposób umożliwiający jej unoszenie się w górę i odsłanianie wlotu do przewodu ssącego. W razie utraty przepuszczalności, np. zaślepienia oczek siatki przez zanieczyszczenia lub zgęstniały olej (podczas rozruchu zimnego silnika), wskutek podciśnienia wytwarzanego przez pompę oleju przegroda utrzymuje się na pewnej wysokości ponad spodem smoka, a olej napływa bezpośrednio do przewodu ssącego.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies