Strona Główna » Kubota » Części KUBOTA WG600, WG750

Części silnikowe Kubota WG600, WG750

Oferujemy części zamienne silnika Kubota WG600, WG750, który znalazł zastosowanie w podnośnikach nożycowych, szorowarkach, agregatach, maszynach komunalnych, podnośnikach koszowych. Kubota WG600,  Kubota WG750 to silniki gazowo - beznzynowe, na gaz ziemny lub LPG.

Na stanie posiadamy setki części zamiennych do silników Kubota WG600,  Kubota WG750 takich jak: uszczelki (uszczelka głowicy i inne), tłoki, wały, korbowody, pierścieniecewki, zestawy naprawcze, panewki (główne, korbowe),  oraz wszystkie pozostałe elementy silnikowe.

Wszystkie części silnikowe KUBOTA dostepne od ręki, z naszego magazynu. Skontaktuj się z nami.

Posiadamy wszystkie częśći zamienne do silników marki KUBOTA WG600, KUBOTA WG750.

 

Czy wiesz że...

Podczas wirowania wirników zasysany olej napływa do przestrzeni ssącej i jednocześnie olej z przestrzeni tłoczącej jest wypychany pod określonym nadciśnieniem - w następstwie chwilowych zmian objętości przestrzeni ograniczonych garbami wirników i ściankami obudowy pompy. W przestrzeni ssącej do wnęk pomiędzy garbami wirnika wewnętrznego napływa coraz więcej oleju, następnie olej wypełniający każdą wnękę ulega przymusowemu przemieszczeniu do przestrzeni tłoczącej (wskutek odcięcia przez garby wirnika zewnętrznego) i w końcu, w wyniku zazębiania garbów wirników, olej jest wypychany z przestrzeni tłoczącej do przewodu. Pompa wirnikowa działa w sposób ciągły, podobnie jak pompa zębata, przy czym w porównaniu z nią charakteryzuje się znacznie większą wydajnością oraz nieco silniejszym pulsowaniem ciśnienia tłoczenia.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies