Strona Główna » Kubota » Części KUBOTA WG1605

Części silnikowe Kubota WG1605

Oferujemy części zamienne silnika Kubota WG1605, WG1605-GLN-E3 który znalazł zastosowanie w podnośnikach nożycowych, szorowarkach, agregatach, maszynach komunalnych, podnośnikach koszowych. Kubota WG1605, WG1605-GLN-E3 to silniki gazowo - beznzynowe, na gaz ziemny lub LPG.

Na stanie posiadamy setki części zamiennych do silników Kubota WG1605, WG1605-GLN-E3 takich jak: uszczelki (uszczelka głowicy i inne), tłoki, wały, korbowody, pierścieniecewki, zestawy naprawcze, panewki (główne, korbowe),  oraz wszystkie pozostałe elementy silnikowe.

Wszystkie części silnikowe KUBOTA dostepne od ręki, z naszego magazynu. Skontaktuj się z nami.

Posiadamy wszystkie częśći zamienne do silników marki KUBOTA WG1605, WG1605-GLN-E3.

 

Czy wiesz że...

Pompa oleju samochodowego silnika wysokoprężnego zwykle utrzymuje nadciśnienie 2,5-4,0 kG/cm2 w przewodzie tłoczącym i w ciągu 1-2 minut przetłacza całą ilość oleju krążącego w układzie smarowania. Ze względu na konstrukcję, wśród pomp oleju spotykanych w osprzęcie samochodowych silników wysokoprężnych rozróżniać należy pompy zębate i pompy wirnikowe.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies