Strona Główna » Kubota » Części KUBOTA WG972

Części silnikowe Kubota WG972

Oferujemy części zamienne silnika Kubota WG972, Kubota WG972-GLN-E4, Kubota WG972-GL-E4, który znalazł zastosowanie w podnośnikach nożycowych, szorowarkach, agregatach, maszynach komunalnych, podnośnikach koszowych. Kubota WG972, Kubota WG972-GLN-E4, Kubota WG972-GL-E4 to silniki gazowo - beznzynowe, na gaz ziemny lub LPG.

Na stanie posiadamy setki części zamiennych do silników Kubota WG972, Kubota WG972-GLN-E4, Kubota WG972-GL-E4 takich jak: uszczelki (uszczelka głowicy i inne), tłoki, wały, korbowody, pierścieniecewki, zestawy naprawcze, panewki (główne, korbowe),  oraz wszystkie pozostałe elementy silnikowe.

Wszystkie części silnikowe KUBOTA dostepne od ręki, z naszego magazynu. Skontaktuj się z nami.

Posiadamy wszystkie częśći zamienne do silników marki KUBOTA WG972:

  • Kubota WG972
  • Kubota WG972-GLN-E4
  • Kubota WG972-GL-E4

 

Czy wiesz że...

Oczyszczanie wkładu filtru szeregowego podczas pracy silnika polega na mechanicznym przekręcaniu wkładu za pośrednictwem pokrętła. W tym celu pokrętło filtru szeregowego łączy się przeważnie z wyprzęgnikiem sprzęgła łub przyciskowym włącznikiem rozrusznika, dzięki czemu wkład filtrujący jest przekręcany za każdym razem, kiedy wyłącza się sprzęgło lub włącza rozrusznik. Zanieczyszczenia usuwane spomiędzy szczelin wkładu przez grzybek lub szczotkę opadają na dno obudowy filtru, spełniającej zadania osadnika.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies