Strona Główna » Kubota » Kubota termostaty

Termostaty do Kuboty

Termostaty do wszystkich modeli silników marki Kubota, stosowanych w koparkach, ładowarkach, traktorach i innych maszynach budowlanych, przemysłowych oraz rolniczych, a także agregatach chłodniczych marki Carrier Transicold.

Zapytaj o termostat do Twojej maszyny. Podaj oznaczenie z silnika Kubota, a także dane z termostatu.

Termostaty to istotne elementy układu chłodzenia silników spalinowych. Zadaniem termostatu jest właściwe (w zależności od temeratury silnika w danym momencie), kierowanie strumienia cieczy chłodzącej. Nieprawidłowe działanie termostatu może być przyczyną bardzo poważnych uszkodzeń silnika maszyny budowlanej lub rolniczej.

W ofercie wszystkie modele termostatów, zarówno do małych jednostek dwucylindrowych (np. Kubota Z 482, Kubota Z600, Kubota Z602), jak i popularnych silników trzycylindrowych i czterocylindrowych.

Silniki trzycylindrowe oznaczane literą D (np. Kubota D1105, D1005, D1402, D1403, D722, D750, D950 i inne) stosowane są w minikoparkach i małych ładowarkach, a także traktorkach takich marek jak Kubota, Bobcat, Neuson, Schaffer, Bomag, Demag. Znajdują zasotosowanie także w licznych modelach agregatów prądotwórczych i chłodniczych (np. Carrier Supra).

Silniki czterocylindrowe Kubota, oznaczane literą V (np. V1505, V2003, V2203, V1902, V1903, V3300) to jednostki napędowe średnich minikoparek, miniładowarek i większych ciągników ogrodowych (Kubota, Bobcat, Rasant, Kramer, Fiat-Hitachi, Bentrac, Mustang, Thomas, Reform, Toro, Schaffer, Huki, Ausa, Terex), a także agregatach (np. Carrier Vector).

W ofercie również termostaty i inne części zamienne do większych silników Kubota - 5-cylindrowych (serwis F, np. F2803) i 6-cylindrowych (np. S2200).

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies