Strona Główna » Kubota » Części KUBOTA S2800, S2600

Części zamienne do silników S2800, S2200, S2600

Nasza firma dostarcza części zamienne do silników marki Kubota serii S oraz do wszystkich innych pozostałych modeli. W naszej firmie zakupisz części stacjonarnie oraz wysyłkowo. Nasi konsultanci szybko i profesjonalnie pomogą dobrać właściwe części zamienne pod dany model silnika.

W naszej ofercie znajdziesz zamienniki oraz cześci oryginalne – jak również elementy używane regenerowane.

Silniki te stosowane są w ratrakach śniegowych, koparkach i maszynach rolniczych.

Silniki zamontowano między innymi do takich maszyn jak:

  • Silnik Kubota S2200D Kubota KH 18
  • Silnik Kubota S2600D Kubota KH 28
  • Silnik Kubota S2800D Kubota KH 191
  • Silnik Kubota S2800B THOMAS T233

Kompleksowo serwisujemy, naprawiamy oraz regenerujemy silniki w naszym warsztacie. Zatrudniamy tylko najlepszych mechaników, którzy szybko zlokalizują i naprawią usterkę w Twoim silniku.

Dostępne również części do Kubota S2602 oraz Kubota S2802

Jeżeli jesteś posiadaczem uszkodzonego silnika serii S – dostarcz nam go a my nie odpłatnie poddamy go analizie i wskażemy uszkodzone elementy.

Ponadto w ciągłej sprzedaży oferujemy materiały eksploatacyjne takie jak filtry zamienne czy oleje.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies