Strona Główna » Kubota » Części KUBOTA WG2503

Części zamienne Kubota WG2503

Oferujemy części zamienne silnika Kubota WG2503, WG2503-L, WG2503-GLN-E3, który znalazł zastosowanie w maszynach komunalnych, podnośnikach koszowych, podnośnikach nożycowych, szorowarkach, agregatach. Kubota WG2503, WG2503-L, WG2503-GLN-E3 to silniki gazowo - beznzynowe, na gaz ziemny lub LPG.

Wszystkie części silnikowe KUBOTA WG2503, WG2503-L, WG2503-GLN-E3 dostepne od ręki, z naszego magazynu. Skontaktuj się z nami.

Posiadamy wszystkie częśći zamienne do silników marki KUBOTA 

Na stanie posiadamy setki części zamiennych do silników Kubota WG2503, WG2503-L, WG2503-GLN-E3 takich jak: uszczelki (uszczelka głowicy i inne), tłoki, wały, korbowody, pierścieniecewki, zestawy naprawcze, panewki (główne, korbowe),  oraz wszystkie pozostałe elementy silnikowe.

Pokrewne modele silnika KUBOTA WG2503, do których części posiadamy to:

  • KUBOTA WG2503
  • KUBOTA WG2503-L
  • KUBOTA WG2503-GLN-E3

 

Czy wiesz że...

Zębata pompa oleju składa się z pary zazębionych ze sobą kół zębatych i osłaniającej je obudowy. Podczas pracy pompy koła zębate wirują przeciwbieżnie, przy czym ich zęby w komorze ssącej wychodzą z zazębienia, a w komorze tłoczącej znów się zazębiają. W miarę wyzębiania się współpracujących zębów kół olej wypełniający komorę ssącą napływa natychmiast do wnęk między- zębnych kół. Wobec niewielkich luzów pomiędzy wierzchołkami i bocznymi ściankami zębów a obudową, olej znajdujący się we wnękach wirujących kół zębatych jest przymusowo przemieszczany do komory tłoczącej.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies