Strona Główna » Kubota » Części KUBOTA V1512

Silnik Kubota V1512 części zamienne

Czterocylindrowe silniki Kubota V1512, Kubota VT1512, V1512-D to silniki stosowane w maszynach rolniczych, najczęściej w traktorach i ciągnikach, wózkach widłowych, Toyota 6FD. Do silników tej serii oferujemy pierścienie, tłoki, panewki, uszczelki oraz wiele innych części zamiennych.

W ofercie m.in. uszczelka głowicy Kubota V1512 oraz pierścienie tłokowe, korbowód, pompa wody, korbowody, panewki, tłoki, termostaty, pompa paliwa, wtryskiwacze itp.

Silnika Kubota V1512 można spotkać w takich maszynach jak:

  • Kubota TL1-26D
  • Kubota LI-26D

Niezależnie jakich części silnikowych potrzebujesz do swojego ciągnika, skontaktuj się z nami. Mamy bardzo szeroki wybór produktów stosowanych w silnikach Kubota. W naszym asortymencie również filtry silnikowe i hydrauliczne.

Końcówki wtrysków, wtryskiwacze do większości wersji Silnik Kubota V1512 w większości dostępne od ręki.

 

Czy wiesz że...

Akumulator w pojeździe mechanicznym współpracuje równolegle ze źródłem prądu stałego i powinien się dać z tego źródła ładować. Zdolność przyjmowania ładunku bada się na nowym akumulatorze w temperaturze 0°C, uruchomionym zgodnie z instrukcją wytwórcy naładowanym. Średnia trwałość prawidłowo użytkowanych akumulatorów w samochodach osobowych wynosi: 4 lata - dla przebiegu 25 000 km (500 km miesięcznie), 2-3 lat dla przebiegu 24 000-36 000 km (1 000 km miesięcznie), 1 rok - dla przebiegu 80 000-100 000 km (9 000 km miesięcznie). Podobnie kształtuje się trwałość akumulatorów eksploatowanych w samochodach ciężarowych, jednak w dolnych granicach podanych przedziałów.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies