Strona Główna » Kubota » Części KUBOTA WG752, WG752-ES

Części silnikowe Kubota WG752

Oferujemy części zamienne silnika Kubota WG752, WG752-ES, WG752-E2, WG752-GL-E3, WG752-G-E3, który znalazł zastosowanie w podnośnikach nożycowych, szorowarkach, agregatach, maszynach komunalnych, podnośnikach koszowych. Kubota WG752, WG752-ES, WG752-E2, WG752-GL-E3, WG752-G-E30 to silniki gazowo - beznzynowe, na gaz ziemny lub LPG.

Na stanie posiadamy setki części zamiennych do silników Kubota WG752, WG752-ES, WG752-E2, WG752-GL-E3, WG752-G-E3 takich jak: uszczelki (uszczelka głowicy i inne), tłoki, wały, korbowody, pierścieniecewki, zestawy naprawcze, panewki (główne, korbowe),  oraz wszystkie pozostałe elementy silnikowe.

Wszystkie części silnikowe KUBOTA dostepne od ręki, z naszego magazynu. Skontaktuj się z nami.

Posiadamy wszystkie częśći zamienne do silników marki KUBOTA WG752:

  • KUBOTA WG752
  • KUBOTA WG752-ES
  • KUBOTA WG752-E2
  • KUBOTA WG752-GL-E3
  • KUBOTA WG752-G-E3

 

Czy wiesz że...

Smok pompy oleju jest to pływająca w oleju puszka blaszana, nasadzona na końcu elastycznego przewodu ssącego i zaopatrzona w przegrodę z gęstej siatki metalowej, zatrzymująca zanieczyszczenia o dużej ziarnistości oraz szlam. Smok umożliwia pobieranie oleju z warstw środkowych - zwykle 2-5 cm poniżej poziomu oleju w misce olejowej. Dzięki zastosowaniu smoka pompa nie zasysa ani oleju z warstwy powierzchniowej (którego silne spienienie powoduje zapowietrzanie się układu smarowania), ani z sąsiedztwa dna miski olejowej, gdzie gromadzą się zanieczyszczenia mechaniczne i szlam.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies