CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Komatsu S4D105 tłoki

W naszym magazynie tłoki nominalne i nadwymiarowe lub tuleje silnika Komatsu S4D105, Komatsu S4D105-5, w zależności od wersji.

Tłoki, sworznie silnika Komatsu S4D105 z koparek, ładowarek Komatsu.

Tłoki Komatsu S4D105-3

Oferujemy wszystkie rodzaje tłoków Komatsu S4D105-3.

Posiadamy części do układu tłokowo-korbowego silnika Komatsu S4D105.

Tłoki Komatsu S4D105 dostępne od ręki. Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas.


Czy wiesz, że...

Benzyna jest cieczą bezbarwną, łatwo zapalną, mającą wysokie ciepło spalania (przeciętnie 41,86 MJ/kg); nie rozpuszcza się w wodzie, jest rozpuszczalnikiem tłuszczów, olejów i żywic. Benzynę otrzymuje się z ropy naftowej lub węgla (benzyna syntetyczna). Rozróżnia się: benzyny stanowiące paliwa silników gaźnikowych, benzyny przemysłowe używane jako rozpuszczalniki, benzyny specjalne, np. apteczne. Jednak ogromna większość wyprodukowanej benzyny jest zużywana jako paliwo silnikowe. Cement otrzymywany jest przez wypalanie odpowiednich surowców w wysokiej temperaturze, a następnie zmielenie produktu na bardzo drobny proszek. Sproszkowany cement po zarobieniu wodą stanowi plastyczną masę, która z czasem najpierw traci swoją plastyczność (proces wiązania), a potem staje się twarda i bardzo wytrzymała (proces twardnienia). Używany jest jako spoiwo hydrauliczne (po zarobieniu wodą) do zapraw i betonów.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.