CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Komatsu S4D105 termostat 

Termostat silnika Komatsu S4D105, Komatsu S4D105-5, który wykorzystuje się w maszynach budowlanych, koparkach i ładowarkach Komatsu.

Termostat jest jednym z ważniejszych elementów silnika, którego zadaniem jest utrzymywać właściwą temperaturę pracy silnika.

Termostat Komatsu S4D105-3

Wszystkie części zamienne do silnika Komatsu S4D105-3 dostępne od ręki.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć również inne części np.: głowice, tuleje, tłoki, bloki silnika, pompy paliwa, itp.

 

Czy wiesz, że…

Azbestem nazywamy minerały z grupy serpentynu i amfiboli, występujące w postaci równoległych włóknistych skupień. Włókna azbestowe są elastyczne, mocne, odporne na działanie wysokiej temperatury oraz czynników mechanicznych i chemicznych. Cechą szczególną tych włókien jest podatność do tkania i spilśniania; wykazują one znikome przewodnictwo cieplne i elektryczne. Azbestu używa się do wyrobu tkanin ogniotrwałych, materiałów izolacyjnych, rur azbestowo-cementowych i in. Stosowany jest również jako szczeliwo w połączeniach narażonych na wysokie temperatury. Benzen (benzol) stanowi bezbarwną ciecz o charakterystycznym zapachu i toksycznych właściwościach; pali się kopcącym płomieniem. Miesza się z alkoholem, eterem, acetonem, rozpuszcza się w wodzie. Z benzenu otrzymuje się szereg półproduktów, np. fenol, anilina. Stosowany jest szeroko jako rozpuszczalnik. Głównym źródłem benzenu jest proces odgazowania węgla. Obecnie wytwarza się benzen również syntetycznie z produktów przeróbki ropy naftowej.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.