CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Komatsu S4D105 pompka paliwa

Pompa paliwa do silnika Komatsu S4D105, Komatsu S4D105-5, który funkcjonuje w maszynach budowlanych, koparkach i ładowarkach Komatsu.

W naszej ofercie wersja pompki mechanicznej, jak i pompy na wałek rozrządu.

Pompka paliwa Komatsu S4D105-3

Wszystkie części zamienne do silnika Komatsu S4D105-3 dostępne od ręki.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz, że…

Polichlorek winylu bez plastyfikatorów jest twardy, zmiękczony dodatkiem 20d-70% plastyfikatorów jest o wiele mniej sztywny i formuje się w niższej temperaturze. Jest odporny na działanie różnego rodzaju czynników chemicznych, ma dobre właściwości mechaniczne i elektroizolacyjne oraz jest niepalny. Znanymi produktami handlowymi są winidur i igelit. Winidurem coraz częściej zastępuje się wyroby z ebonitu. Winidur, dzięki dobrym właściwościom elektroizolacyjnym, stosuje się na części wyposażenia elektrycznego samochodów. Jest on bowiem odporny na działanie kwasu siarkowego i dlatego wykonuje się z niego skrzynki i zakrętki do akumulatorów. Polichlorek winylu (PCW) stosuje się w pojazdach samochodowych do pokrywania gałek, rączek i uchwytów. Na obicia wnętrz i siedzeń samochodów stosuje się tkaniny powlekane pastami z polichlorku winylu. Poddaje się je płytkiemu wytłaczaniu i barwieniu. Są one estetyczne, trwałe i można je łatwo oczyścić.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.