CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Komatsu S4D105 głowica

Głowica, uszczelniacze zaworowe silnika Komatsu S4D105, Komatsu S4D105-5 pracującego w koparkach, ładowarkach Komatsu oraz maszynach budowlanych.

Głowica Komatsu S4D105-3

Oferujemy wszystkie części zamienne do silnika: głowica, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe wszystkich wersji silnika Komatsu S4D105-3 dostępne od ręki.

Oferujemy zarówno głowice gołe, jak i kompletne, uzbrojone z zaworami.

Do głowic posiadamy wszystkie rodzaje uszczelek i uszczelniaczy, niezbędne do złożenia silnika.

 

Czy wiesz, że…

W zależności od właściwości tworzywa sztuczne dzieli się na: termoutwardzalne, tj. takie, które na skutek wzrostu temperatury (180°-j-250°C) tracą bezpowrotnie właściwości plastyczne, termoplastyczne, tj. takie, które podgrzane do temperatury 150d-250°C miękną, a po ostygnięciu powtórnie twardnieją. Materiałami wyjściowymi do produkcji tworzyw sztucznych są: materiał wiążący (żywica sztuczna), wypełniacze, zwiększające głównie wytrzymałość, plastyfikator, zwiększający płynność i zmniejszający przyczepność do formy, utwardzacze, barwniki. Z zestawów takich wytworzone są surowce do dalszej przeróbki, np. mieszanki do prasowania, granulki do wtryskiwania itp. Do najważniejszych tworzyw sztucznych stosowanych w budowie maszyn zalicza się poliamidy, polichlorek winylu (PCW) poliformaldechydy, policzterofluoretyleny (PTFE).


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.