CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Komatsu S4D105 pompa wody

W ofercie pompa wody silnika Komatsu S4D105, który znalazł zastosowanie w koparkach, ładowarkach Komatsu i maszynach budowlanych.

Pompa wodna wszystkich wersji silnika Komatsu S4D105, Komatsu S4D105-5.

Pompa wodna Komatsu S4D105-3

Sprzedajemy również inne części zamienne silnika Komatsu S4D105-3 np.: tłoki, termostaty, głowice, pompy paliwa, uszczelniacze i uszczelki, tuleje.

 

Czy wiesz, że…

Poliformaldehydy stosuje się na drobne elementy i łożyska. Mają one tę przewagę nad poliamidami, że prawie wcale nie chłoną wilgoci (max 1%) i mają lepsze właściwości wytrzymałościowe. Policzterofluoretyleny (PTFE) stosuje się głównie na łożyska ślizgowe. Mają one bardzo mały współczynnik tarcia na sucho od 0,07 do 0,13 (krajowy — Tarflen, zagraniczny — Teflon, Fluon). Znaczenie tworzyw sztucznych w gospodarce narodowej jest olbrzymie. Tworzywa sztuczne można łatwo obrabiać mechanicznie przez piłowanie, wiercenie, toczenie itd.; formować bez odpadów przez gięcie i wydmuchiwanie; spajać przez zgrzewanie, spawanie klejenie. Stosunkowo łatwa technologia produkcji i przetwórstwa tworzyw sztucznych, zdecydowała o ich niskiej cenie. Tworzywa sztuczne traktowane były początkowo jako produkty zastępcze drewna, metali, skóry. Jednakże w miarę ich doskonalenia zaczęły pod wieloma względami przewyższać tworzywa naturalne, dzięki czemu znalazły obecnie szereg nowych zastosowań. Używane są m. in. w budownictwie do wyrobu części maszyn i przyrządów, zbiorników, artykułów gospodarstwa domowego, galanteryjnych (w przemyśle samochodowym, elektrotechnicznym, elektronicznym itp.).


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.