CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Rozdzielacze REXROTH Bosch

Rozdzielacze hydrauliczne renomowanej niemieckiej marki BOSCH oraz REXROTH do żurawi oraz dźwigów. Stosowane również w wielu rodzajach innych maszyn.

Jeżeli masz problem ze swoim rodzielaczem, skonsultuj się znami. Oferujemy nie tylko nowe rodzielacze, ale także mamy na stanie wiele egzemplarzy używanych i regenerowanych. O szczegóły pytaj naszych pracowników.

Koncern Bosch  oraz partnerska firma Boscha - Rexroth jest jednym ze światowych leaderów produkcji części zamiennych do maszyn i urządzeń. Firma ta jest także dostawcą popularnych w żurawiach przeładunkowych rozdzielaczy hydraulicznych.

Zajmujemy się obsługą serwisową i regeneracją rozdzielaczy tej marki pracujących w urządzeniach podnośnikowych (dźwigi, żurawie), w szczególności w urządzeniach załadowczych typy HDS, pracujących na samochodach ciężarowych.

Firma Robert Bosch GmbH została założona w latach 80. XIX w.  przez Roberta Boscha, niemieckiego przemysłowca. Firma Bosch stała się bardzo szybko  dostawcą produktów dla przemysłu motoryzacyjnego, producentów dóbr trwałych (elektronarzędzia, sprzęt gospodarstwa domowego) oraz przemysłu i budownictwa oraz branż konstruktorskich. Siedzibą zarządu firmy jest rejon Stuttgartu, z główną siedzibą w Gerlingen.

Bosch przez lata rozwoju stał się największym międzynarodowym dostawcą motoryzacyjnym, a także największym na świecie producentem maszyn do pakowania. Z kapitałem zakładowym w wysokości około 1,2 mld euro Bosch GmbH jest jednym z największych prywatnych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością w Niemczech.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.