CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Rodzielacz hydrauliczny ALTAS

Do żurawi i dźwigów marki ATLAS oferujemy wszystkie modele rozdzielaczy hydraulicznych, a także wiele innych części zamiennych i eksploatacyjnych.

Oferujemy zarówno rodzielacze monoblokowe, jak i sekcyjne. Wszystkie rodzaje rodzielaczy i innych elementów układu sterowania i zasilania żurawi HDS.

W ofercie rodzielacze marek Hydrauto, Nordhydraulic, Parker, Danfoss i wiele innych stosowanech w maszynach Atlasa.

W ciągłej sprzedaży również wiele innych części zamiennych do żurawi marki ATLAS. Filtry, zawory, cewki, elektrozawory, zamki hydrauliczne, końcówki oraz złącza.

W ofercie również diagnostyka komputerowa żurawi ATLAS, jak również serwis, remonty i regeneracje wszystkich modeli maszyn tej marki. Serwis i naprawy objęte pełną gwarancją pisemną.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.