CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Rozdzielacze Nordhydraulic

Norhydraulic to światowy lider w konstruowaniu hydrauliki najwyższej klasy. Rozdzielacze tego producenta są uważane za jedne z najbardziej precyzyjnych, a przy tym wytrzymałych na rynku. Jednakże z racji dość wysokich cen są montowane wyłacznie do najlepszych, a więc drogich konfiguracji maszyn dźwigowych oraz budowlanych.    

Oferujemy nowe, oryginalne rozdzielacze hydrauliczne do maszyn i zurawi HDS.

    Rozdzielacze tej marki to najpopularniejsze rozdzielacze stosowane fabrycznie w bardzo wielu modelach żurawi HIAB, Befard, Palfinger, Atlas (Terex-Atlas).

Zadzwoń, a znajdziemy oryginalny rozdzielacz do Twojej maszyny, w bardzo konkurencyjnej cenie.

Zapytaj również o rozdzielacze używane, a także o możliwość profesjonalnej regeneracji swojego rozdzielacza.

 

Lista przykładowych rozdzielaczy, które posiadamy w ofercie.

RM 230 1/2 cala

RM 270 3/4, 1 cala

RM 313 3/4 cala

RMF 202 1/2 cala

RMC 202 1/2 cala

RM 410 1 cal

RS 160 3/8 cala

RS2 10 1/2 cala

RS 220 1/2 cala

RSQ 240 1/2 cala v

RS 270 3/4 cala

RS 280 3/4 cala

RSL 300 3/4 cala

RSL 500 1 1/4 cala

RSM 290

RV 713

RV 31

RV 31/41

Rozdzielacze hydrauliczne Nordhydraulic

Nordhydraulic jest skandynawską firmą zajmującą się produkcją rozdzielaczy i sterowników do zastosowań mobilnych. Produkty Nordhydraulic znalazły zastosowanie w urządzeniach podnośnikowych i załadowczych działających w oparciu o hydraulikę siłową.

Najczęściej produkty z logo Nordhydraulic pracują w żurawiach samochodach i przeładunkowych, samochodach ciężarowych, koparkach, ładowarkach kołowych, maszynach leśnych oraz innych urządzeniach specjalistycznych.

Produkty Nordhydraulic cechuje bardzo wysoki stopień zaawansowania technologicznego i konstrukcyjnego. Ma to na celu optymalizację sterowalności i wydajności maszyn.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.