CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Loglift rozdzielacze hydrauliczne

Oferujemy rozdzialcze i inne części zamienne do wszystkich modeli dźwigów leśnych grupy HIAB. Rozdzielacze hydrauliczne do żurawi leśnych, przemysłowych oraz recyklingowych LOGLIFT i JONSERED szwedzkiej firmy HIAB. Oferujemy zarówno nowe oryginalne rozdzielacze, jak i modele używane.

Prowadzimy również sprzedaż części zamienne do hydrauliki siłowej żurawi do drewna i przemysłowych:

sekcje rozdzielaczy, płyty wlotowe, korpusy, ceawki, zamki, zawory, konsolki i rączki sterowania, przewody hydrauliczne, uszczelnienia oraz wiele innych.

Zajmujemy się również profesjonalną regeneracją rozdzielaczy w żurawiach przemysłowych i leśnych.

Części zamienne do żurawi leśnych LOGLIFT

Oferujemy części zamienne m.in. do następujących modeli żurawi:

LOGLIFT 51

LOGLIFT 71

LOGLIFT 75

LOGLIFT 81

LOGLIFT 82

LOGLIFT 95

LOGLIFT 96

LOGLIFT 97

LOGLIFT 105

LOGLIFT 111

LOGLIFT 120

LOGLIFT 135

LOGLIFT 190

LOGLIFT 200

LOGLIFT 240

LOGLIFT 241

LOGLIFT 250

LOGLIFT 265

LOGLIFT 300

Rozdzielacze do Loglifta

Na stanie posiadamy bardzo wiele typów i modeli rozdzielaczy stosowanych w żurawiach, m.in. Olsbergs, Parker, Danfoss, Nordhydraulic, Hydrauto i Rexroth Bosch. Jeżeli nie wiesz, jakij marki rozdzielacz używany jest w Twojej maszynie, skontaktuj się z nami, a my udzielimy Ci niezbędnych informacji.

Żurawie Loglift

Koncern HIAB, obok żurawi ogólnobudowlanych (wyposażonych w hak), jest także dostawcą żurawi specjalistycznych do załadunku drewna, żurawi do prac recyklingowych oraz innych typów żurawi przemysłowych. Grupy tych produktów sygnowane są markami Loglift oraz Jonsered.

Są to żurawie zaopatrzone w odpowiednie chwytaki. Generalnie żurawie leśne i przemysłowe HIAB mogą pracować wg trzech schematów:

  • jako żurawie montowane na samochodach ciężarowych i innych pojazdach (ciągniki, harwestery, forwardery);
  • jako żurawie montowane na podwoziach samodzielnych (najcześciej 4-osiowych);
  • jako stacjonarne urządzenia przeładunkowe (w składach drewna lub na złomowiskach).

W przypadku żurawi montowanych na samochodach ciężarowych, konstrukcja ramienia żurawia oraz sposób jego składania są zróżnicowane (w zależności m.in. od tego, czy dźwignica jest montowane na tylnym zwisie pojazdu, czy jest urządzeniem zakabinowym). Żurawie do drewna mogą być składane w Z (za kabiną lub na zwisie tylnym) lub w L (nad skrzynia ładunkową lub kabiną).

Rozdzielacze Jonsered

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.