CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Rozdzielacze PARKER

Drugi, obok NORDHYDRAULIC, ze światowych liderów w produkcji elementów hydrauliki siłowej. Szczególnym uznaniem cieszą się tzw. filtry wysokiego ciśnienia marki PARKER, które są montowane do najdroższych maszyn na rynku dźwigowym.

Oferujemy filtry wysokiego ciśnienia o rozdzielacze hydrauliczne marki PARKER, stosowane w maszynach i żurawiach HDS.

 

Wybrane modele rozdzielaczy:

HV 03 / Parker HV03

HV 05 / Parker HV05

HV 07 / Parker HV07

HV08 / Parker HV08

L90LS / Parker L90LS

F130 / Parker F130

F170 / Parker F170

Części zamienne do rozdzielacza Parker

Zapytaj konsultanta również o możliwość zakupu używanego rozdzielacza lub profesjonalnej regeneracji starego.

Parker Hannifin to korporacja światowa założona w 1918 roku w USA, w Mayfields Heights w stanie Ohio. Jest obecnie jedną z największych firm dostarczających rozwiązania w branży hydrauliki siłowej, elektromechanicznym, pneumatycznym.  Parker jest jednym z głównych dostawcą rozdzielaczy, zaworów i filtrów stosowanych w żurawiach i maszynach budowlanych. Jest to niezawodna marka, której produkty jesteśmy w stanie zaoferować Państwu od ręki lub w krótkim terminie realizacji.

Produkty Parker Hannifin Corporation znane są ze swojej niezwykłej trwałości i wysokiej jakości jakości. Pod względem zróżnicowania to najważniejszy producent produktów systemów napędowych i sterowania. Oferuje szeroki wybór produktów dla branż przemysłowych, transportowych, budowlanych i morskich. Wielkim atutem tej firmy jest niezwykle bogate doświadczenie. Dzięki konstruktywności i innowacyjności Parker Hannifin wyprzedza wiele innych czołowych marek w swojej branży.

Oferujemy także wkłady filtrów (filtry) Parker  FC5000Q020BS  11170000 oraz obudowa filtra hydraulicznego Parker.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.