CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Rozdzielacz do żurawia MKG

Rozdzielacze hydrauliczne oraz części do żurawi HDS marki MKG

W naszej ofercie wysokiej jakości rozdzielacze sekcyjne oraz monoblokowe, zamki, cewki, zawory, elektrozawory, przetworniki i inne części.

HDS Serwis oferuje również fachowy serwis oraz regenerację rozdzielaczy i siłowników z żurawi oraz dźwigów firmy MKG, a także innych producentów. Na wszystkie usługi pisemna gwarancja.

MKG to popularny w Polsce niemiecki producent dźwigów i urządzeń załadowczych stosowanych na samochodach ciężarowych.

Firma MKG jest głównym dostawcą urządzeń załadowczych na rynku niemieckim i może pochwalić się ponad pięćdziesięcioletnią tradycją. Solidna niemiecka konstrukcja i precyzja wykonania sprawiła, że klienci w Polsce bardzo często sprowadzają używane produkty firmy MKG.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.