Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.95 części » Yanmar TK 3.95 wtryskiwacze

Yanmar TK 3.95 końcówki wtryskiwaczy i pompa wtryskowa

Wszystkie elementy układu wtryskowego silnika Yanmar  3.95, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Końcówki wtryskiwaczy, pompa wtryskowa, kompletne wtryskiwacze do ThermoKing Yanmar TK 395 dostępne w naszym sklepie.

Końcówki wtryskiwaczy do silnika Thermo King Yanmar TK3.95 oraz kompletne wtryskiwacze do tego silnika posiadamy we wszystkich wersjach.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Zapytaj również o możliwość regeneracji swoich wtryskiwaczy lub pompy wtryskowej.

 

Czy wiesz że…

Po zbudowaniu prototypów pojazdu sprawdza się za pomocą ważenia wartość obciążeń przypadających na opony przednie i tylne i dostosowuje odpowiednio konstrukcję pojazdu. Następnie podejmuje się wyczerpujące badania stacyjne i eksploatacyjne ogumienia o wybranej nośności i wy-miarach nominalnych, przygotowywanego przez fabrykę opon w różnych wersjach. W czasie tych badań zmienia się nie tylko własności opon, lecz także charakterystykę zawieszenia pojazdu. Wybiera się ten rodzaj ogumienia, który całemu pojazdowi zapewnia osiągnięcie optymalnych własności. Jest rzeczą zupełnie oczywistą, że wybrany rodzaj ogumienia powinien być już stosowany w ciągu całego życia samochodu.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 

 


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies