Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.95 części » Yanmar TK 3.95 uszczelki silnika,...

Yanmar TK 3.95 uszczelki silnika, uszczelka głowicy

Wśród części zamiennych do 3-cylindrowej jednostki napędowej Yanmar TK 395 znajdziesz uszczelki pod głowicę a także każdą inną uszczelkę i uszczelniacz (np. uszczelniacz wału korbowego) w zestawach wszystkich uszczelek na cały silnik oraz pozostałe komponenta i części składowe tej jednostki napędowej np.: cewki gaszenia, tuleje, świece, panewki, pompy paliwa, pierścienie, termostaty, pompy wody, wały korbowe, bloki silnika, głowice i wiele innych.
 
Sprzedajemy także w pełni wyremontowane silniki Thermo King Yanmar pracujące w mobilnych agregatach z samochodów ciężarowych. Jeżeli posiadasz uszkodzoną jednostkę napędową i przy kupnie odrestaurowanej zostawisz ją u nas obniżysz koszta zakupu. Więcej informacji otrzymasz dzwoniąc do naszych konsultantów lub wysyłając zapytanie na nasz adres e-mail.
 
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies