Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.95 części » Yanmar TK 3.95 pompa wody

Yanmar TK 3.95 pompa wodna

Pompa wody silnika ThermoKing Yanmar TK 3.95, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Pompa wody wszystkich wersji silnika Yanmar 3.95. Sprzedajemy też części zamienne do silnika Yanmar TK 395 np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika Thermo King Yanmar TK3.95, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych.

 

Czy wiesz że…

Projektując samochód dąży się do tego, aby jego ciężar całkowity rozkładał się możliwie równomiernie na wszystkie koła, ponieważ tylko wtedy zapewnione są warunki równomiernego zużywania się opon. Znając wartość Gk dobiera się z norm lub katalogów fabrycznych najmniejszą oponę, której nośność Gn jest w przybliżeniu równa wartości Gk. Uwzględnia się przy tym maksymalną szybkość samochodu wybierając odpowiednią średnicę osadzenia opony.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies