Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.95 części » Yanmar TK 3.95 wał korbowy

Yanmar TK 3.95 wał korbowy

Wał korbowy silnika ThermoKing Yanmar TK 3.95, który możemy spotkać w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Wał korbowy wszystkich wersji silnika Yanmar TK3.95, dostępny na miejscu, z naszego magazynu.

Oprócz wałów korbowych do silnika Yanmar 3.95 sprzedajemy także inne części np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Jakkolwiek w czasie jazdy opony kół napędowych przenoszące moment obrotowy od silnika pracują w trudniejszych warunkach, to jednak z wyjątkiem przypadków szczególnych nie uwzględnia się tego faktu przy doborze ogumienia. Czyni się tak dlatego, że opony przednie w czasie hamowania z kolei przenoszą obciążenie znacznie powiększone w stosunku do obciążenia stycznego. Tak więc w eksploatacji różniące się warunki pracy kół na różnych osiach ulegają pewnemu wyrównaniu. Z kolei wybiera się wstępnie rzeźbę bieżnika, stosownie do warunków eksploatacji, przewidywanych dla projektowanego pojazdu.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies