Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.95 części » Yanmar TK 3.95 tłoki, pierścienie...

Tłoki, pierścienie tłokowe Yanmar TK 3.95

Nasza firma oprócz świadczenia usług serwisowych zajmuje się także sprzedażą części zamiennych do silnika Yanmar TK 3.95 w tym pierścienie tłokowe w wymiarze STD (nominalne) i nadwymiarowe oraz tłoki w kompletach razem z pierścieniami i sworzniem lub osobno.
 
Silnik Yanmar TK 395 to wysokoprężna jednostka napędowa stosowana w mobilnych agregatach chłodniczych z ciężarówek. Zajmujemy się jej naprawami, remontami i serwisem. Na każdą z wcześniej wymienionych usług dajemy pisemną gwarancję jakości.
 
Aby dowiedzieć się więcej zadzwoń do naszych konsultantów lub wyślij zapytanie na nasz adres e-mail.
 
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies